Elektroinstalace

Naše služby v oblasti elektroinstalací

Nikdo nezná vše a každý je odborník na něco jiného. Elektroinstalace jsou zase silnou stránkou naší firmy. Svěřte se do rukou odborníků. Podívejte se na naše služby v oblasti elektro, které jsme rozdělili do 3 kategorií.

Elektroinstalace, nebo elektromontáže tvoří největší část našich zakázek. Dále se dělí na rekonstrukce elektroinstalace, nejčastěji výměna hliníkových kabelů, nebo nové rozvody elektřiny v mědi, které provádíme v bytech, domech, kuchyních, nebo komerčních objektech. Nezapomínáme ani na chytrou elektroinstalaci kterou provádíme.

Hromosvody jsou nedílnou součástí ochrany budov, proto dbejte na správnou funkci hromosvodu. Provádíme montáže hromosvodu na ploché i sedlové střechy. V případě chybějící projektové dokumentace, dokážeme optimální hromosvod spočítat, navrhnout i nainstalovat. Další typy jsou hromosvod na plechové střeše, oddálený hromosvod, hromosvod v polystyrenu, aktivní hromosvod… Nezapomeňte na naši galerii kde naleznete i ceny montáží hromosvodu a to jímací i zemnící soustavy.

Náš revizní technik vám připraví revizní zprávu pro dodavatele energií, nebo například pojišťovnu. Provádíme revize budov, revize elektroinstalace, revize elektrospotřebičů, revize strojů, revize elektřiny… Pravidelná revize elektroinstalace zajišťuje bezproblémový chod firmy. Provádíme školení pracovníků vyhlášky 50 paragraf 4, 5, 6, 7, 8. Ceny za služby v oboru revize naleznete v ceníku.

Elektroinstalace Zeus technik
Elektroinstalace Přerov

Můžeme Vám pomoci s opravou stávající elektroinstalace, rekonstrukcí, nebo zhotovit novou elektroinstalaci. 

VÍCE >>
Hromosvod Zeus technik
Hromosvody ZEUS TECHNIK

Jak je to správně, hromosvod, nebo bleskosvod? Myslete na svou bezpečnost a chraňte vaši nemovitost před bleskem.

VÍCE >>
Revize elektroinstalace Přerov Olomouc
Revize Přerov

Provádíme revize elektro zařízení, hromosvodu, revize spotřebičů, elektroinstalace. 

VÍCE >>

Naše projekty

Galerie projektů firmy ZEUS TECHNIK s.r.o. Zhlédněte naše práce elektro v nové galerii.